home button

Events Calendar

JBS Kedah
  • Thursday 28 January 2016 - Saturday 30 January 2016
    Kem Refleksi 2 PADU Rakan Muda by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Wednesday 16 March 2016 - Saturday 19 March 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH BANDAR BHARU 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Thursday 17 March 2016 - Saturday 19 March 2016
    Kem Inspire i-Talent dan i-Train Peringkat Negeri Kedah by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Friday 25 March 2016 - Monday 28 March 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH YAN 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Thursday 31 March 2016 - Sunday 03 April 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH PENDANG 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Friday 01 April 2016 - Monday 04 April 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH SIK 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Saturday 02 April 2016 08:00am - 05:00pm
    myRezeki Fest by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Thursday 07 April 2016 - Sunday 10 April 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH KUBANG PASU 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Sunday 10 April 2016 - Wednesday 13 April 2016 08:00am - 05:00pm
    EXPLORASI PERINGKAT DAERAH KUALA MUDA 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah
  • Friday 15 April 2016 08:00am - 05:00pm
    LIGA SUKAN UNTUK SEMUA PERINGKAT DAERAH LANGKAWI 2016 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Kedah