Events Calendar

January 2018
  • Thursday 18 January 2018 07:00am - 12:00pm
    SEMINAR SUKAN UNTUK SEMUA by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBSN
  • Friday 19 January 2018 - Friday 26 January 2018 08:00am - 05:00pm
    UKJK BAKAL CALON PTD 2018 DI SELURUH MALAYSIA by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBSN
  • Friday 26 January 2018 - Sunday 28 January 2018 05:00pm - 12:00pm
    KURSUS BAHASA INSYARAT TAHAP 2 & 3 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBSN
February 2018
  • Wednesday 07 February 2018 - Thursday 08 February 2018 08:00am - 05:00pm
    PROGRAM PERSIDANGAN PARLIMEN BELIA MALAYSIA by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBSN
  • Sunday 11 February 2018 07:00am - 05:00pm
    Fit Malaysia by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBSN
March 2018
  • Friday 09 March 2018 08:00am
    'Refereser Course'ARP untuk Pegawai Rakan Muda Daerah, Negeri Melaka by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Melaka
  • Saturday 10 March 2018 08:00am
    Inspire I-TALENT by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Melaka
  • Thursday 15 March 2018 08:00am
    Taklimat Hala Tuju SRM IPTA/IPTS Negeri Melaka by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Melaka
  • Saturday 24 March 2018 - Sunday 25 March 2018 08:00am
    Liga Sukan Untuk Semua Peringkat Negeri Pulau Pinang 2018 by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Pulau Pinang
  • Saturday 31 March 2018 08:00am
    Liga Sukan Untuk Semua Peringkat Negeri Melaka by Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.  ::  JBS Melaka

Hak Cipta Terpelihara © 2020 Jabatan Belia dan Sukan Negara | Dibangunkan oleh Unit Pengurusan Korporat dan Portal, BPM/KBS